HEMEN ARA0533 214 20 03 0224 252 85 00

Poliüretan Sprey Açık Teras İzolasyonu

Teras alanların şap uygulaması öncesinde kullanılan klasik sistem su ve ısı yalıtımı uygulamalarının malzemelerin eksik veya kalitesiz oluşu ya da kötü işçilikten kaynaklı nedenlerden yetersiz kaldığı bilinen bir gerçektir. Oysa Bursa Poliüretan Sprey Köpük ile gerçekleştirilen ısı-su yalıtımı uygulamaları hızlı, etkin ve tasarruflu bir şekilde size en uygun kullanım alanlarını sunmaktadır.
Sprey poliüretan uygulamalarında mekânların, cephe izolasyonundan sonra teras izolasyonunda mükemmel sonuçlar vermesi için uzman personel ve teknik ekiplerimiz her daim hizmete hazırdır. En üst katta ikamet eden bina sakinleri kış aylarında sürekli olarak soğuktan, yaz aylarında ise sıcaktan ve tavan akıntılarından şikâyetçidirler. Bursa Sprey poliüretan bu sorunları tamamen çözmektedir. Poliüretanın tek parça uygulanması sayesinde ısı köprüleri oluşmaz, teraslarda soğuk, sıcak ve çatı akıntısı gibi sorunlardan tamamen kurtulması sağlanır.
Uygulama Şekline açıklamak gerekirse; zemin bütün oynak malzeme, toz ve rutubetten temizlendikten sonra beton yüzeyine Bursa izonem sprey poliüretan yeterli kalınlıkta uygulanır. Daha sonra sprey poliüretan üzerine istenilen kalınlıkta beton şap uygulanabilir. Uygulanan alan sıkça kullanılan bir mekan değilse çakıl serilebilir veya koruyucu ultraviyole boya ile boyanabilir.

Teras Yalıtımı Nasıl Uygulanır:
Teras alanlarının ısı-su yalıtımı uygulamalarında Bursa Poliüretan Sprey Köpük uygulaması; Mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı Poliüretan Köpük malzemenin, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile yüzeye püskürtme şeklinde uygulanmasıdır. Poliüretan Köpük Sprey sonrasında uygulanan poliüretan esaslı, UV dayanımlı, yüksek esneme kabiliyetine sahip, tek veya çift bileşenli POLYUREA ile ekyersiz kaplanan teras alanlarının ısı ve su yalıtımı sağlanmış olur. Bursa sprey poliüretan su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Püskürtme Poliüretan Sprey Köpük bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur

💬 Yardım ister misiniz?
WhatsApp
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?