HEMEN ARA0533 214 20 03 0224 252 85 00

Sprey Polyurea Su Kanalı, Su Göleti, Yapay Gölet Yalıtımı

Su Kanalları Su Göletleri ve Yapay göletler, toprağın verimlilik ve yapısına zarar vermeden su, toprak ve işçilik israfına neden olmadan bitkilerin etkili kök derinliğindeki elverişli nem eksikliğinin suni olarak tamamlanmasına yardımcı olur.

Su Kanalları Su Göletleri ve Yapay göletler, toprağın verimlilik ve yapısına zarar vermeden su, toprak ve işçilik israfına neden olmadan bitkilerin etkili kök derinliğindeki elverişli nem eksikliğinin suni olarak tamamlanmasına yardımcı olur. Yapay gölet sulamasının amacı, bitkilerin doğal yağışlarla karşılanamayan ihtiyaçlarının insanlar tarafından temin edilmesidir. Kurak ve yarı kurak bölgelerde tarımsal üretimin arttırılması için sulama çok önemli bir uygulamadır. Ülkemizin iklim verileri incelendiğinde, tarım alanlarının %95’inin bitki yetişme döneminde yeterli yağış alamadığı ortaya çıkmaktadır.

Ülkemizde yapay gölet sistemi önemli tarımsal girdilerden biridir ve modern tarımın ayrılmaz parçasıdır. Yapay Gölet Sisteminin Amacı, Tarım alanından sağlanan tarımsal üretimi, yani verimi doğal kaynakların Tarımsal üretimi arttırmak ve tarımla uğraşan nüfusun refahını yükseltmek Hızla artan nüfusu beslemek, sanayimizin ham madde ihtiyacını karşılamak Gölet Yalıtım Örtüsünün Faydaları; Esnek olması gölet örtüleri, -45°C’ye kadar düşük sıcaklıklarda bile esnektir. Farklı iklim ve arazi koşullarında uygulanmasını mümkün kılar. Yüksek uzama özelliği, gölet yalıtım polyureanın uzama payı %300’den fazladır. Bu özelliği elostamer olması ve esnek, sağlayarak zeminin homojen olarak kaplanmasını sağlar. Delinme direnci, gölet yalıtım polyurea diğer kaplama malzemeleriyle karşılaştırıldığında daha üstün hidrostatik delinmeye karşı direnci gösterir. Yüksek mukavemet, gölet yalıtım polyureanın morötesi ultraviyole ışınlara ve ozona karşı eşsiz direnç gösterir.

Bursa Püskürtme Polyurea yalıtımı, 30 yıldan daha uzun süre normal çevre koşullarına dayanıklılık gösterir. Hızlı ve kolay uygulama, gölet yalıtım sprey polyurea, yekpare olarak atılması ısı köprüsü oluşturması tek parça halinde uygulanması göletlerde su sızmasının önüne geçmesinde çok büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla kısa sürede uygulanabilir olması su kanaların da son teknoloji ürün olarak kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Bakım açısında düşündüğümüzde ise , polyurea hiç bakım gerektirmez. Kullanım süresi boyunca dayanıklılığını korur. Çevre dostu, gölet yalıtım sprey polyurea su yalıtımı, kullanım esnasında çevreye zararlı bir etkisi yoktur.

💬 Yardım ister misiniz?
WhatsApp
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?