HEMEN ARA0533 214 20 03 0224 252 85 00

Atermit Çatı İzolasyonu

Atermit tavan izolasyonu sprey poliüretanla çok hızlı ve verimli bir uygulama sağlar. Bursa Sprey poliüretan, Atermit tavan ısı yalıtımı için ideal malzemedir. 

Atermit tavan izolasyonu sprey poliüretanla çok hızlı ve verimli bir uygulama sağlar. Bursa Sprey poliüretan, Atermit tavan ısı yalıtımı için ideal malzemedir. Büyük fabrika ( tekstil, atölye vb. ) ve imalathanelerin ters tavanları bilindiği üzere genellikle tek kat oluklu levha ile kapatılmıştır.

Çalışan personelin kışın soğuktan ve yazın sıcaktan etkilenmemesi, uygun çalışma ortamlarının oluşturulması ve kaliteli bir çalışma alanı  için Bursa sprey poliüretan oluklu atermit çatı kaplamaları, Bursa, Yalova, Balıkesir ve çevre illerde ters tavan uygulamasında diğer yalıtım malzemeleri ile kıyaslanamayacak ölçüde bir çözüm ortağı olarak en iyi hizmet sunmaktadır. Uygulamada ürünün ek yerinin olmaması, ters tavan yüzeyine sprey olarak atılması görüntü kirliliği oluşturmadan çatı kaplama formunu bozmadan aynı desen ile görünmesini sağlar.

Ayrıca sprey poliüretan doğal rengi sarı olduğu için ortam içerisinde çalışan personelin moral ve motivasyon düzeyini artırarak ferah bir ortamda çalışma ortamı sunar.

Atermit Çatı İzolasyonu
Atermit Çatı İzolasyonu
Atermit Çatı İzolasyonu
Atermit Çatı İzolasyonu
Atermit Çatı İzolasyonu
Atermit Çatı İzolasyonu
💬 Yardım ister misiniz?
WhatsApp
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?