HEMEN ARA0533 214 20 03 0224 252 85 00

Boru, Tank, Ambalaj İzolasyonu

Sprey poliüretanın her alanda uygulanabilen bir özelliği vardır. Borular, tanklar , özel amaçlı mukavva ve benzeri buzlu tasıma kutuları. İnegöl Sprey poliüretan, boruların izolasyonunda da her türlü projeye uygulama desteği ve imkanı sağlar.

Sprey poliüretanın her alanda uygulanabilen bir özelliği vardır. Borular, tanklar , özel amaçlı mukavva ve benzeri buzlu tasıma kutuları. İnegöl Sprey poliüretan, boruların izolasyonunda da her türlü projeye uygulama desteği ve imkanı sağlar. Borulardan geçen; akıcı, yanıcı, gıdasal vb. maddelerin soğuma ve ısınmasın engelleyerek metodik aktarma şartlarını oluşturur. Kullanım yoğunluğu az da olsa özel istek üzerine mesafesi ne olursa olsun yollanacak kolilerin iç ve dış yüzeyleri sprey poliüretanla kaplanarak buzlu tasıma dahi yapılabilmektedir. Örneğin; balık yumurtası ve kan torbaları, organ nakli ve özel muhafazalar için kullanılmaktadır

 

Kilometrelerce uzunluktaki Boru hatlarının taşıdığı malzemelerin sıcaklık ve soğukluk değerlerinin değişmemesi için uygulanan İnegöl Sprey Poliüretan Köpük ısı köprülerini yok etme özelliği ile ekyersiz bir yalıtım örtüsü meydana getirir. Boru hatlarının ısı yalıtımı uygulamalarında gerçekleştirilen Sprey Poliüretan Köpük uygulaması; boru üzerine istenilen yalıtım kalınlığı sağlamak için ceketleme sistemi (alüminyum ve ya galvaniz maddeden oluşturulan kılıfın boru üzerine kaplanması) yardımı ile mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makina ve 2 bileşenli sıvı malzemenin , ısıtıcılı hortum yardımı ile uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile boru ve ceketleme sistemi arasında kalan alana enjeksiyon olarak uygulanması şeklinde yapılmaktadır. Esnektir , yapıyla birlikte çalışır. Buhar bariyeri kesinlikle gerek değildir. Günde 500-1000 m2 uygulama kapasitesi. Isı köprülerini ortadan kaldıran kesintisiz yalıtım sağlar. Su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı alandan ayrışmaz.

💬 Yardım ister misiniz?
WhatsApp
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?