HEMEN ARA0533 214 20 03 0224 252 85 00

Endüstriyel Çatı Yalıtımı

Sanayi ve endüstriyel tesislerin, hammadde, personel vb. giderlerinin dışında en önemli daimi giderler enerjidir. Bu konuda hesaplarını çok iyi yapmak zorundadırlar. Söz konusu tesislerdeki uzman kişiler enerji tasarrufu sağlamak ve kayıplarını önleme konusunda çok hassastır ve izolasyonun önemini kavramışlardır.

Sanayi ve endüstriyel tesislerin, hammadde, personel vb. giderlerinin dışında en önemli daimi giderler enerjidir. Bu konuda hesaplarını çok iyi yapmak zorundadırlar. Söz konusu tesislerdeki uzman kişiler enerji tasarrufu sağlamak ve kayıplarını önleme konusunda çok hassastır ve izolasyonun önemini kavramışlardır. Bursa Sprey Poliüretan endüstriyel çatı uygulaması sayesinde ısı köprüleri oluşturmaz. Böylece ısınan ve soğuyan ortamın iklimsel seviye kaybı olmaz. Çünkü içerisi ile dışarının ilişkisini tamamen keser. Uygun ortam sağlanmış olur, terleme yapan bölgeler ortadan kalkar. Yüksek oranda enerji maliyet tasarrufu sağlar.
Tüm endüstriyel bina çatılarını bundan sonra tek kat sac veya eternit ile kapatabilirsiniz. Zira Yalova sprey poliüretan endüstriyel çatı uygulaması ile sıcak, soğuk, ses ve terleme sorunlarınız ortadan kalkıyor.
Çatınız kaç metrekare olursa olsun, hiçbir ısı kaybı ve köprüsü oluşturmadan alttan ve üstten tek parça olarak en etkili ve hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir. Hem de yüksek kalite ve maksimum tasarrufla bunu sağlamak Bursa Endüstriyel Çatı Kaplama ile mümkün olmaktadır.
Bursa Sprey Poliüretan, ısı ve su için yüzde yüz destek vererek sağlamlaştırır. Kar yükü ve rüzgâra karşı çatınızı sağlam kılar. Yukardan yapılan bağlantı vidalarının oluşturduğu ısı köprülerini ve oluşan herhangi bir çatlak yada sızıntıyı kapatır. Alttan ve üstten uygulamada en küçük çatlağı dahi kapatmaktadır.
Eskimiş çatılarınızı da üstten uygulama ile yenileyebilirsiniz.
Çeşitli sanayi sitelerinin çatıları için de uygulanabilmektedir. Zemin ne olursa olsun, beton, ondülin eternit, sac, mebran vs. her türlü malzemeye mükemmel yapışma sağlar. Bursa Sprey Poliüretan endüstriyel çatı uygulaması Bursa  ve çevre illerde ( Yalova, Balıkesir, İnegöl vs.) size bu kolaylığı sağlamaktadır.

💬 Yardım ister misiniz?
WhatsApp
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?