HEMEN ARA0533 214 20 03 0224 252 85 00

Soğuk Oda ve Depo İzolasyonu

 Soğuk hava depoları ya da soğuk odalar diye adlandırılan bu tesislerin büyüklükleri yüzlerce veya binlerce metrekareye ulaşabiliyor. Yalova Sprey poliüretan soğuk hava depolarının kurulmasında hızlı, kaliteli, kalıcı ve son derece ekonomik çözümler sunmaktadır. 

Ev ve işyerlerimizde sadece günlük tüketimimizi koruyabilen buzdolabı ve benzeri cihazlar bulunmaktadır. Ama esasen bu gıdaları sağlayan üreticiler, seracılar, çiftçiler, toptancılar ve marketlerin daha büyük ve kapsamlı soğutuculara ihtiyaçları vardır. Soğuk hava depoları ya da soğuk odalar diye adlandırılan bu tesislerin büyüklükleri yüzlerce veya binlerce metrekareye ulaşabiliyor. Yalova Sprey poliüretan soğuk hava depolarının kurulmasında hızlı, kaliteli, kalıcı ve son derece ekonomik çözümler sunmaktadır. Ekstra hiç bir ilave yapılmadan, normal olarak inşa edilmiş bir odanın iç taban, iç yan, iç tavanına uygulanarak içerisi gereken ısı için hazırlanıp uygun ortam oluşturulmaktadır. Bursa soğuk hava poliüretan uygulaması eksi derecelerde soğuk havayı muhafaza ederek içerisinde bulunan her türlü gıdayı sıcaktan koruyarak bozulmalarına engel olur. Ortamı soğutan iklimleme aygıtıdır, bu aygıtın kısa bir çalışmadan sonra meydana getirdiği havayı çok uzun bir süre muhafaza eden ise sprey poliüretan izolasyon sistemidir ve Bursa Sprey Poliüretan uygulamaları bu sistemi olması gereken en üst seviyede sizlere uzman kadro eliyle sunmaktadır. Sprey poliüretan tek parça uygulama özelliğinden dolayı ısı köprüsü oluşturmaz. Soğuk hava dışarıya çıkmaz, sıcak hava içeriyi etkilemez. Ekonomik ve hızlı uygulanır. Tam ve sorunsuz çözüm sağlar. Duvarlar üzerine uygulanır. İstenirse üzerine şartlarına uygun olarak sıva, daha sonra fayans kaplanabilir ve boya yapılabilir.
Soğuk hava depoları projelendirilirken, duvarda ve yerde kullanım, araç yükü taşıyıp taşımayacağı, hareketli raf uygulamaları ve benzeri sınır koşullar belirlenerek yapılmalıdır. Ürün grubundaki farklı yük taşıma grupları ve özelliklere göre ürün seçimi yapılmalıdır. Bursa Sprey Poliüretan Köpük diğer strafor ve benzeri ısı yalıtımın da kullanılan ürünlerden daha yüksek bir katsayı içermektedir. Poliüretan Köpük Püskürterek atıldığından duvar ve zeminde ısı köprüsü yapmaz bu özelik sayesin de atılan sprey poliüretan köpük yekpare olarak atıldığından, diğer ürünlere karşı profesyonel olarak yalıtım da son teknoloji olarak kullanılmaktadır

💬 Yardım ister misiniz?
WhatsApp
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?